VZDĚLÁNÍ A CERTIFIKACE

  • Magisterský titul - učitelství přírodopisu a výchovy ke zdraví (MUNI)
  • Trenér sólového krasobruslení III. třídy (ČKS)
  • Funkční trenér se zdravotním zaměřením (Improve academy)
  • Bolavá záda (Fitness Institut)
  • Židle & kancelář (IQ pohyb)
  • Funkční a intervalový trénink (MUNI)
  • Kondiční trenér dětí a mládeže - sportovní trénink (3D academy)
  • Regenerace páteře (Fyziofitness Černošice)
  • Aby záda nebolela (Fit and Tasty)
  • Střed těla a pánevní dno (Fit and Tasty)

Mgr. Martina Novotná (Souralová)

Pohybem je provázaný celý můj dosavadní život. Od velmi brzkého dětství jsem se věnovala sólovému krasobruslení, jako aktivní závodník. Z důvodu velkého množství zranění jsem byla nucena asi po deseti letech tuto kapitolu života ukončit a vydat se jinou cestou. Navázala jsem dále na svoji sportovní aktivitu avšak ve zcela odlišném sportu než je kraso - aerobic. Po pár sezonách jsem ale zjistila, že to není to pravé ořechové pro mne a vrátila se zpět ke krasobruslení, avšak tentokrát jako trenér. 

S touto prací mám prozatím 15ti letou zkušenost, přičemž jsem se zorientovala ve světě vrcholového sportu, jako takového, naučila se efektivně pracovat s lidmi, organizovat nejrůznější akce, trénovat a připravovat na soutěže sportovce rozmanitého věku a úrovně. 

Postupem času jsem měla touhu svoji práci odlišit a obohatit o další zkušenosti a zaměřit se na celkovou stránku pohybu.  Po studiích jsem se vrhla do získání certifikace funkčního trenéra se zdravotním zaměřením a začala se podrobně zajímat o zákonitosti pohybu, možnosti prevence a kompenzace při sportu, možnosti kondiční přípravy apod. Prošla jsem dalšími kurzy a semináři a dosud svoji praxi obohacuji dalšími certifikacemi a vědomostmi z rozsáhlé literatury. 

Výsledkem toho všeho je pokračující praxe sportovního trenéra, lektorování pohybových lekcí, vlastní myšlenka a realizace vzdělávacího projektu do školek a škol, a pořádání teoreticko-praktických seminářů s pohybovou tématikou. 


KONTAKTUJTE MNE

E-mail: souralova.martina@seznam.cz
Sledujte mě: Facebook / Instagram

MOJE PRVNÍ KNÍŽKA! :-)

Ano, je to tak...podařilo se mi ve spolupráci s vydavatelstvím INFRA.cz splnit si svůj sen ve formě prvního knižního počinu. Kniha je zaměřená na praktické využití zdravotní tělesné výchovy v prostředí školy. Kniha je vhodná také pro rodiče, lektory nebo pohybové nadšence. Rady a tipy, které naleznete v knížce jsou široce využitelné. 

Tak neváhejte a objednávejte:

https://www.infracek.cz/skolni-pohybovnik